LOADING
PREV
NEXT
http://www.polskapomocdrogowa.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slides.1gk-is-104.jpg
http://www.polskapomocdrogowa.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slides.5gk-is-104.jpg
http://www.polskapomocdrogowa.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slides.2gk-is-104.jpg
http://www.polskapomocdrogowa.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slides.3gk-is-104.jpg
http://www.polskapomocdrogowa.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slides.4gk-is-104.jpg

Nie boimy się wyzwań

 • Pomagamy
 • Podnosimy
 • Wyciągamy
 • Transportujemy
 • Holujemy

Pomagamy

Pomagamy przy wypadkach i kolizjach na drogach i autostradach.

Podnosimy

Samochody, naczepy, tiry i wszystko, co trzeba podnieść.

Wyciągamy

Wyciągamy z rowów, poboczy, śniegu i z kłopotów.

Transportujemy

Wszystko i wszędzie - zawsze na czas.

Holujemy

Holujemy samochody małe i duże, autokary, tiry i wszystko, co jeździ na kołach.

Jesteś tutaj: Strona głównaNOWOŚCI

Rzezawa czyli Andrzej Świgost gościł członków SPPD

W dniu 23 kwietnia, w firmie naszego kolegi Andrzeja Świgosta, w Rzezawie, odbyło się cykliczne spotkanie członków Stowarzyszenia Polska Pomoc Drogowa. Liczne grono członków oraz gości miało okazję poznać firmę Andrzeja oraz uczestniczyć w sprawozdawczo - wyborczym spotkaniu Stowarzyszenia. Poprzedni Zarząd Stowarzyszenia został wybrany na nową kadencję a Komisję Rewizyjną zasilili nowi członkowie. Mieliśmy także przyjemność powitać nowe firmy w gronie SPPD.

Staramy się łączyc nasze spotkania z chwilami relaksu oraz możliwością zobaczenia miejsc i atrakcji , które choć na chwilę pozwalają oderwać sie od naszej trudnej codziennej pracy. Chętni mieli możliwość zwiedzić Kopalnię Soli w Bochni lub odpocząć w Termach w Bukowinie Tatrzańskiej.

Kolejne spotkanie odbędzie się w dniach 11 - 13 paźdxiernika 2016 roku w Kielcach w ramach Targów "HOL EXPO"  na które serdecznie zapraszamy. 

Targi Polska Pomoc Drogowa HOL - EXPO  --->  link do strony

Dziekujemy serdecznie Andrzejowi Świgostowi za przygotowanie  miłego  i atrakcyjnego  spotkania. 

 

 

Galeria foto ze spotkania foto Marek Jarmołowicz (Holservice Gdańsk)

 

Spotkanie w Częstochowie 01.03.2014

 

 

 

 

Spotkanie Częstochowa 28.02.2014 – 01.03.2014

galeria fotograficzna ze spotkania ( foto Marek Jarmołowicz ) >>>

            W dniu 28.02.2014 r. odbyło się spotkanie zarządu SPPD, na którym omówiono bieżące sprawy, przygotowano szczegółowy plan przeprowadzenia spotkania na dzień 01.03.2014r. Szeroko omawiano możliwości SPPD uczestniczenia w pracach dotyczących Prawo o Ruchu Drogowym Art. 130a.

            W dniu 01.03.2014 r. odbyło się spotkanie członków i sympatyków SPPD. O godz. 9:00 odbyła się Msza Święta na  Jasnej Górze w Kaplicy Matki Boskiej Częstochowskiej w intencji Stowarzyszenia Polskiej Pomocy Drogowej. Po zakończeniu Mszy Świętej odbyło się zwiedzanie Jasnej Góry.

            W południe zwiedzaliśmy firmę Wal-Car Waldka Jędrusika. Firma prowadzona jest rodzinnie. Zajmuje się obsługą zdarzeń drogowych z udziałem pojazdów osobowych jak również ciężarowych.

            Następnie wszyscy uczestnicy udali się na obiad.

            O godz. 15:00 w hotelu Zornica odbyło się spotkanie członków oraz sympatyków SPPD. W obradach brało udział 27 firm z osobami towarzyszącymi oraz sympatycy i kandydaci na członków SPPD łącznie 51 osób.

             Na spotkaniu Pan Prezes   przedstawił  bieżące sprawy SPPD.

 •  Pismo do Pani Poseł w sprawie Art 130a ,
 • Relacja spotkania z Lęborka w sprawie zaległych nie odebranych pojazdów (P. Jodko),
 • Około 15 firm ze SPPD ma problem z zaległościami dotyczącymi pozostawionych pojazdów na parkingach,
 • Rozmowy na temat ubezpieczenia działalności firm Pomocy Drogowej – kwoty ubezpieczenia,
 • Rozmowy na temat bezpieczeństwa pracy na drogach podczas usuwania skutków zdarzeń drogowych,
 • Ustalono, że następne spotkanie odbędzie się   u kolegi w Wołominie 06.09.2014 z udziałem kolegów z okolic Warszawy (wspólne pokazy sprzętu i metod pracy).
 • Kilka nowych firm zgłosiło chęć przystąpienia do SPPD.

Spotkanie zakończono uroczystą kolacją a następnie rozmowami w podgrupach.

Zarząd dziękuje za liczne przybycie naszych kolegów oraz sympatyków. Szczególne podziękowania składamy   szefowi firmy Wal-Car Waldkowi Jędrusikowi oraz jego pracownikom za  bardzo miłą atmosferę oraz bardzo dobre zorganizowanie spotkania.

 

Prezes Zarządu SPPD

Mirosław Zawadzki

Spotkanie SPPD w Skwierzynie

 

 

W dniach 13 - 14 kwietnia 2013 roku, odbyło sie kolejne spotkanie członków Stowarzyszenia Polska Pomoc Drogowa. Gospodarzem tego spotkania była firma Anhol ze Skwierzyny. Wprawdzie początek spotkania zaplanowano na sobotę ale już od piątku do Skwierzyny dotarli już pierwsi goście. Od sobotniego poranka, wszyscy mieli możliwośc zapoznania się ze sprzętem pomocy drogowej firmy Anhol a także zaplecza "militarnego" tej ciekawej firmy. 

Głównym celem spotkania było walne zebranie SPPD, bilans roku 2012, sprawozdanie Zarządu  PPD z dotychczasowej działalności a także wybór władz SPPD na kolejne 3 lata.

Ważnym elementem spotkania stanowiło szkolenie z zakresu oceny zdarzeń drogowych,  sposobu ich realizacji oraz określenia standardów kształtowania kosztów prowadzonych akcji na drodze.

Miłym akcentem było poznanie nowych Pomocników Drogowych, którzy skorzystali z zaproszenia i znaleźli czas na wspólne spotkanie. Jak zawsze takim spotkaniom towarzyszyły długie nocne rozmowy, które stanowią dodatkową atrakcję wspólnych spotkań, gdzie barwne opisy zdarzeń, przeżytych sytuacji czy nowości sprzętowych nie mają końca. 

Gościliśmy także przedstawicieli  z firmy Tevor (zabudowy pojazdów pomocy drogowej)  i Gamet (oświetlenie ostrzegawcze). Tu też  trwały ciekawe rozmowy dotyczace trendów i nowości w branzy pomocy drogowej.

Niewątpliwą atrakcję stanowiła także możliwość przejażdżki sprzętem militarnym, należącym do firmy Anhol.

link do galerii ze spotkania

 

Spotkanie członków SPPD

 

2 września 2011

Stowarzyszenie Polska Pomoc Drogowa miało swoje stoisko na Targach Intercars 2011, odbywających się w Warszawie na Lotnisku - Bemowo.

 

 

 

Marcowe spotkanie w 2012 roku

24 marzec 2012

Serdecznie zapraszamy miłośników pomocy drogowej, ( a przede wszystkim kolegów niebędących członkami Stowarzyszenia PPD) na spotkanie 24 marca 2012 roku, które odbędzie się w ramach cyklicznych spotkań członków Stowarzyszenia Polska Pomoc Drogowa. Organizatorem najbliższego spotkania, będzie firma F.U.H. AKRA II. Bielsko - Biała. Szczegóły spotkania już niedługo ...

Strona 1 z 2

Zamów newsletter